Rakúsko
12.06.96, 27 Let
12.06.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.07.96, 27 Let
15.07.96, 27 Let
Philipp Schroll vs. Dragos Torge - Vzájemné zápasy
07.03.16 | Philipp Schroll | Dragos Torge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Croatia F2 | antuka | |
29.02.16 | Philipp Schroll | Dragos Torge | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Croatia F1 | antuka |
Philipp Schroll form & Dragos Torge form
Philipp Schroll - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Julian Cash | 3-6, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Loic Ratsaratany | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Mathis Moysan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Jordi Walder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
24.08.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Lazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Stephan Fransen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Marko Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Tim Heger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 6-73, 6-74 | detail zápasu |
Dragos Torge - poslední zápasy
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Laszlo Szendroi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Valentin Popescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Marton Szappanos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Gergo Potz Nagy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F47 - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Stanislav Korshunov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Abdullah Yilmaz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Salih Can Akkus | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Damian Rodriguez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Gavin Mckinlay | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Urs Thurau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F8 - antuka | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Bence Reitmann | Bence Reitmann - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Frederik Press | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Laerte Di Falco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Pavle Popovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Mikael Joakim | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. William Emanuel Birau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. David Pata | 1-6, 3-6 | detail zápasu |