ZÁPAS
13.03.23 | 2. kolo kval. | Philip Florig | Ivan La Cava | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Philip Florig | Ivan La Cava | |
1. podání % | 31/39 (79%) | 39/56 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 34/56 (61%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ivan La Cava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Philip Florig | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ivan La Cava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Philip Florig | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ivan La Cava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Philip Florig | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Ivan La Cava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Philip Florig | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ivan La Cava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Philip Florig | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Ivan La Cava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Philip Florig | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ivan La Cava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Philip Florig | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ivan La Cava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Philip Florig | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
31.03.03, 21 Let
31.03.03, 21 Let
Philip Florig vs. Ivan La Cava - Vzájemné zápasy
13.03.23 | 2. kolo kval. | Philip Florig | Ivan La Cava | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Philip Florig form & Ivan La Cava form
Philip Florig - poslední zápasy
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 1-3, - Philip Florig - skreč | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 6-76, - Philip Florig - skreč | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. John Hallquist Lithen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Facundo Yunis | 6-77, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
25.05.23 čtvrtfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Deney Wassermann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Ivan La Cava - poslední zápasy
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Philip Florig | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 3-6, 22-20 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Matthias Ujvary | 6-74, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Branko Djuric | 2-6, 6-2, 16-14 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.22 2. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 0-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Nikita Kashirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |