ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Egor Matvievici | 6-3, 6-3 | M15 Curtea | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
14.02.97, 27 Let
10 443 $
14.02.97, 27 Let
10 443 $
Petru-Alexandru Luncanu vs. Egor Matvievici - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Egor Matvievici | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
Petru-Alexandru Luncanu form & Egor Matvievici form
Petru-Alexandru Luncanu - poslední zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Egor Matvievici - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu |