ZÁPAS
17.07.19 | 1. kolo | Petr Nouza | Tomas Liska | 6-3, 6-4 | M15 Piestany | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Petr Nouza | Tomas Liska | |
1. podání % | 44/64 (69%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/44 (77%) | 19/29 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 12/17 (71%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 15/46 (33%) | 19/64 (30%) |
Vyhrané body celkem | 60/110 (55%) | 50/110 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 11 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tomas Liska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Petr Nouza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Tomas Liska | |
0-0, 30-15 | ||
Petr Nouza | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Tomas Liska | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Petr Nouza | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Tomas Liska | |
Petr Nouza | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Tomas Liska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Tomas Liska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Petr Nouza | 3-1 | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Tomas Liska | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
5-4 | Tomas Liska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
31.07.98, 25 Let
18 322 $
31.07.98, 25 Let
18 322 $
Petr Nouza vs. Tomas Liska - Vzájemné zápasy
17.07.19 | 1. kolo | Petr Nouza | Tomas Liska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Piestany | antuka |
07.08.18 | 1. kolo | Petr Nouza | Tomas Liska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Slovakia F3 | antuka |
Petr Nouza form & Tomas Liska form
Petr Nouza - poslední zápasy
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Tomas Liska - poslední zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
21.08.21 semifinále | vs. Fabian Marozsan | - Tomas Liska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - skreč | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | detail zápasu |