ZÁPAS
26.10.21 | kvalifik. | Petr Bar Biryukov | Nikita Repkin | 6-4, 3-0, - skreč | M25 Nur | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.07.97, 26 Let
28.07.97, 26 Let
Petr Bar Biryukov vs. Nikita Repkin - Vzájemné zápasy
26.10.21 | kvalifik. | Petr Bar Biryukov | Nikita Repkin | 6-4, 3-0, Nikita Repkin - skreč | detail zápasu | M25 Nur | tvrdý I. |
18.10.21 | 1. kolo kval. | Petr Bar Biryukov | Nikita Repkin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Nur | tvrdý I. |
Petr Bar Biryukov form & Nikita Repkin form
Petr Bar Biryukov - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Valentin Kopeikin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 7-62, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karue Sell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Bor Artnak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 6-4, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Robert Strombachs | 7-64, 4-6, 0-3, - Petr Bar Biryukov - skreč | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Harrison Adams | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Tomic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Nikita Repkin - poslední zápasy
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 2-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | Ivan Sergeyev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 5-7, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rares Iliescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tim Ruehl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 7-5, 6-77, 10-7 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Hembo Mathiasen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 2-6, 2-6 | detail zápasu |