Petr Bar Biryukov vs. Alexey Dubinin 31.05.2021

Petr Bar Biryukov vs. Alexey Dubinin 31.05.2021 - M15 Shymkent - porovnání

ZÁPAS

31.05.211. kolo kval.Petr Bar Biryukov Alexey Dubinin 6-2, 6-2 Kazakhstan M15 Shymkent antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Petr Bar BiryukovAlexey Dubinin
1. podání %29/45 (64%)28/56 (50%)
Vyhrané body z 1.podání22/29 (76%)15/28 (54%)
Vyhrané body z 2.podání9/16 (56%)9/28 (32%)
Vyhrané break-bally5/9 (56%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu32/56 (57%)14/45 (31%)
Vyhrané body celkem63/101 (62%)38/101 (38%)
Dvojchyby27
Esa20

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-1Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva2-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-1Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva4-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
4-2Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva5-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-2
2
0-0Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
1-1Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva2-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-1Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva3-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-2Alexey Dubinin Alexey Dubinin podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Petr Bar Biryukov Petr Bar Biryukov podáva5-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-2

Petr Bar Biryukov
Rusko








Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.12.98, 22 Let







Alexey Dubinin
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Petr Bar Biryukov vs. Alexey Dubinin - Vzájemné zápasy

31.05.211. kolo kval.Petr Bar BiryukovAlexey Dubinin6-2, 6-2 detail zápasuKazakhstan M15 Shymkent antuka

Petr Bar Biryukov form & Alexey Dubinin form

Petr Bar Biryukov - poslední zápasy

Georgia M15 Telavi - antuka
02.08.21
2. kolo kval.
vs. Giorgi Javakhishvili7-64, 4-6, 9-11 prohradetail zápasu
Georgia M25 Telavi - antuka
26.07.21
2. kolo kval.
vs. Ondrej Horak4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M25 Nur - tvrdý
09.07.21
čtvrtfinále
vs. Beibit Zhukayev4-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.07.21
2. kolo
vs. Vladyslav Manafov3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
07.07.21
1. kolo
vs. Kirill Kolganov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
06.07.21
kvalifik.
vs. Danil Ozernoy6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
27.06.21
1. kolo kval.
vs. Inigo Garmendia Olasagasti6-72, 6-1, 5-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
02.06.21
1. kolo
vs. Yan Bondarevskiy3-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.06.21
kvalifik.
vs. Antonio Campo6-4, 3-6, 7-10 prohradetail zápasu
31.05.21
1. kolo kval.
vs. Alexey Dubinin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
24.05.21
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
15.04.21
2. kolo
vs. Evgeny Tyurnev1-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.04.21
1. kolo
vs. Kirill Saplin6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
06.04.21
1. kolo
vs. Ivan Nedelko3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
11.02.21
2. kolo
vs. Evgeny Tyurnev2-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.02.21
1. kolo
vs. Aleksei Abazov6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
03.02.21
1. kolo
vs. Bogdan Bobrov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.02.21
kvalifik.
vs. Alexandr Binda6-4, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
31.01.21
1. kolo kval.
vs. Lorenzo Bocchi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
12.01.21
1. kolo
vs. Mathieu Perchicot1-6, 1-6 prohradetail zápasu

Alexey Dubinin - poslední zápasy

JAR M25 Johannesburg - tvrdý
13.09.21
2. kolo kval.
vs. Wian Roothman1-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.09.21
1. kolo kval.
vs. Christiaan Bell6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
30.08.21
2. kolo kval.
vs. Ainius Sabaliauskas1-6, 1-6 prohradetail zápasu
29.08.21
1. kolo kval.
vs. Julius Adomavicius6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
31.05.21
1. kolo kval.
vs. Petr Bar Biryukov2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
24.05.21
1. kolo kval.
vs. Egor Noskin0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Sahar Simon2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Wilfredo Gonzalez2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Vojtech Vlkovsky0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Sahil Gaware2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
12.11.19
1. kolo kval.
vs. Vasilios Caripi6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Raheel Manji3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Armando Sigauque6-0, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
kvalifik.
vs. Courtney John Lock2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Nigeria M25+H Lagos - tvrdý
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Christian Saidi Otupio3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Nigeria M25+H Lagos - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Takanyi Garanganga1-6, 6-76 prohradetail zápasu
08.10.19
kvalifik.
vs. Matthew Miracle Abamu6-0, 6-1 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Augustine Stephen6-3, 6-1 výhradetail zápasu
JAR M15 Pretoria - tvrdý
01.10.19
1. kolo
vs. David Pichler4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Abou Boutros1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
26.08.19
kvalifik.
vs. Maxim Krapivin4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Matvey Khomentovskiy1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Hungary M15 Baja - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Michael Paty3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Vito Dell'Elba3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. David Georgadze3-6, 6-4, 10-12 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Areg Stepanian6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Sabit Suntic5-7, 0-6 prohradetail zápasu
Uganda M15 Kampala - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Ivan Nedelko0-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Ibrahim Kibet Yego6-3, 7-63 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Simon Peter Ayella7-5, 2-0, Simon Peter Ayella - skrečvýhradetail zápasu
<