ZÁPAS
14.09.16 | 1. kolo | Peter Vajda | Alexander Ovcharov | 7-5, 6-3 | Hungary F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Vajda | Alexander Ovcharov | |
1. podání % | 44/69 (64%) | 52/86 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/44 (64%) | 23/52 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/25 (52%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 45/86 (52%) | 28/69 (41%) |
Vyhrané body celkem | 86/155 (55%) | 69/155 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.06.98, 25 Let
11 748 $
17.06.98, 25 Let
11 748 $
Peter Vajda vs. Alexander Ovcharov - Vzájemné zápasy
14.09.16 | 1. kolo | Peter Vajda | Alexander Ovcharov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Hungary F5 | antuka |
Peter Vajda form & Alexander Ovcharov form
Peter Vajda - poslední zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Noah Rockstroh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 0-2, - Peter Vajda - skreč | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Matej Cintl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 0-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Jussi Tiainen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Slavic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Marcell Bartakovics | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 2. kolo kval. | vs. Leon Petko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Albert Sprlak Puk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 7-610, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. S.prithvi Sekhar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Alexander Ovcharov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detail zápasu |