ZÁPAS
15.09.16 | 2. kolo | Peter Nagy | Peter Vajda | 6-4, 7-5 | Hungary F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Nagy | Peter Vajda | |
1. podání % | 52/77 (68%) | 41/79 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/52 (63%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/25 (40%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 40/79 (51%) | 34/77 (44%) |
Vyhrané body celkem | 83/156 (53%) | 73/156 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Nagy vs. Peter Vajda - Vzájemné zápasy
15.09.16 | 2. kolo | Peter Nagy | Peter Vajda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Hungary F5 | antuka |
Peter Nagy form & Peter Vajda form
Peter Nagy - poslední zápasy
M25 Rovinj - antuka | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-1, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 0-2, - Peter Nagy - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 4-0, Marlon Vankan - skreč | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Peter Makk | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Peter Vajda - poslední zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Noah Rockstroh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 0-2, - Peter Vajda - skreč | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Matej Cintl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 0-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Jussi Tiainen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Slavic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Marcell Bartakovics | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 2. kolo kval. | vs. Leon Petko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Albert Sprlak Puk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 7-610, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. S.prithvi Sekhar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |