ZÁPAS
22.03.21 | 2. kolo kval. | Peter Makk | Artsiom Dabryian | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maďarsko
20.10.01, 22 Let
20.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
10.01.93, 31 Let
10.01.93, 31 Let
Peter Makk vs. Artsiom Dabryian - Vzájemné zápasy
22.03.21 | 2. kolo kval. | Peter Makk | Artsiom Dabryian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Peter Makk form & Artsiom Dabryian form
Peter Makk - poslední zápasy
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-1, - Peter Makk - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
24.03.21 kvalifik. | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Daniel Siniakov | 6-2, 6-72, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 6-2, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.20 čtvrtfinále | vs. Jules Okala | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Peter Nagy | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Artsiom Dabryian - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Zafra | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Joris Moret | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Liam Schiemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Seong-Gook Oh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Makk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Rotarov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Brendan Zackey | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Chrisjan Van Wyk | - Artsiom Dabryian - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 1-6, 6-74 | detail zápasu |