ZÁPAS
09.02.21 | 1. kolo | Peter Gojowczyk | Tung-Lin Wu | 6-2, 6-4 | Cherbourg Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Gojowczyk | Tung-Lin Wu | |
1. podání % | 25/50 (50%) | 43/51 (84%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/25 (92%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/25 (44%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 24/51 (47%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 58/101 (57%) | 43/101 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Peter Gojowczyk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Tung-Lin Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Gojowczyk | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Gojowczyk vs. Tung-Lin Wu - Vzájemné zápasy
09.02.21 | 1. kolo | Peter Gojowczyk | Tung-Lin Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Cherbourg Challenger | tvrdý I. |
Peter Gojowczyk form & Tung-Lin Wu form
Peter Gojowczyk - poslední zápasy
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tim Handel | - | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler Challenger - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Tung-Lin Wu - poslední zápasy
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Timo Legout | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cash Hanzlik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-65, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 2-3, - Tung-Lin Wu - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jason Jung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-75, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |