ZÁPAS
14.01.20 | 1. kolo kval. | Peter Gojowczyk | Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-2 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Gojowczyk | Thiago Seyboth Wild | |
1. podání % | 27/53 (51%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/27 (96%) | 18/27 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 21/51 (41%) | 15/53 (28%) |
Vyhrané body celkem | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 7 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
2-2 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Gojowczyk | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Thiago Seyboth Wild | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Gojowczyk vs. Thiago Seyboth Wild - Vzájemné zápasy
14.01.20 | 1. kolo kval. | Peter Gojowczyk | Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Peter Gojowczyk form & Thiago Seyboth Wild form
Peter Gojowczyk - poslední zápasy
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tim Handel | - | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler Challenger - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Thiago Seyboth Wild - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Nicolas Jarry | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Liam Broady | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Cameron Norrie | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Andrey Rublev | 5-7, 4-6, 6-3, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
30.12.23 | vs. Hubert Hurkacz | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.12.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Thompson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Christopher O'Connell | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 | vs. August Holmgren | 6-4, 6-2 | detail zápasu |