ZÁPAS
23.02.21 | 1. kolo kval. | Peter Bertran | Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-1 | M25 Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Bertran vs. Conner Huertas Del Pino - Vzájemné zápasy
23.02.21 | 1. kolo kval. | Peter Bertran | Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
Peter Bertran form & Conner Huertas Del Pino form
Peter Bertran - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Noah Rubin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-1, Ricardo Rodriguez-Pace - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jack Loge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Fabien Salle | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Alexis Gautier | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Guerrieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Cheraag Bajwa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-71, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu |
Conner Huertas Del Pino - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu |