ZÁPAS
07.06.21 | 2. kolo | Peter Benjamin Privara | Charlelie Cosnet | 7-610, 6-3 | French Open | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Peter Benjamin Privara | 0-0 | |
1-0 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Peter Benjamin Privara | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-40 | ||
2-2 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Benjamin Privara | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Benjamin Privara | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-4 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Peter Benjamin Privara | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-5 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Peter Benjamin Privara | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Charlelie Cosnet | |
0-0 | ||
7-610 |
2 | ||
Peter Benjamin Privara | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Peter Benjamin Privara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Peter Benjamin Privara | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Benjamin Privara | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Peter Benjamin Privara | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Peter Benjamin Privara | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 | Charlelie Cosnet | |
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
01.02.03, 21 Let
01.02.03, 21 Let
Peter Benjamin Privara vs. Charlelie Cosnet - Vzájemné zápasy
07.06.21 | 2. kolo | Peter Benjamin Privara | Charlelie Cosnet | 7-610, 6-3 | detail zápasu | French Open | antuka |
Peter Benjamin Privara form & Charlelie Cosnet form
Peter Benjamin Privara - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Giustino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Riccardo Di Vita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Angeloni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Philip Hjorth | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandre Bakshi | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aljaz Jeran | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Thomas Braithwaite | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu |
Charlelie Cosnet - poslední zápasy
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Robert Cash | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Cassius Chinlund | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Stroebel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Jip Van Assendelft | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 2-6, 7-68, 10-4 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Christian Capacci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Jack Anthrop | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Alec Deckers | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.22 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.01.22 2. kolo kval. | vs. Zvonimir Babic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu |