ZÁPAS
21.02.21 | 1. kolo kval. | Pedro Vives Marcos | Elbert Barr | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
27.05.02, 21 Let
27.05.02, 21 Let
Pedro Vives Marcos vs. Elbert Barr - Vzájemné zápasy
21.02.21 | 1. kolo kval. | Pedro Vives Marcos | Elbert Barr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Pedro Vives Marcos form & Elbert Barr form
Pedro Vives Marcos - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
24.06.23 finále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | detail zápasu |
Elbert Barr - poslední zápasy
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Franco Marini | 6-3, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Ramiro Amarilla | 2-6, 0-2, - Elbert Barr - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Franco Marini | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Tedesco | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Giudici | 6-1, 4-6, 0-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Ubiergo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Jestin | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Gray Voelzke | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Reyna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Simon Lewis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicaise Muamba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Charles | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Alex Cairo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Luka Mikrut | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Hollender | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu |