ZÁPAS
19.10.21 | kvalifik. | Pawel Juszczak | Imran Sibille | 6-1, - skreč | M25 Quinta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Pawel Juszczak | Imran Sibille | |
1. podání % | 8/18 (44%) | 25/38 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 6/8 (75%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/38 (61%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body celkem | 35/56 (63%) | 21/56 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Imran Sibille | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pawel Juszczak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Imran Sibille | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Imran Sibille | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pawel Juszczak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Imran Sibille | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0 | ||
Pawel Juszczak | et. | |
0-0 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.02.02, 22 Let
04.02.02, 22 Let
Pawel Juszczak vs. Imran Sibille - Vzájemné zápasy
19.10.21 | kvalifik. | Pawel Juszczak | Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - skreč | detail zápasu | M25 Quinta | tvrdý |
Pawel Juszczak form & Imran Sibille form
Pawel Juszczak - poslední zápasy
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
02.07.23 finále | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Imran Sibille - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Andre Szilvassy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jianhao Sheng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dominik Buzonics | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-70, - Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Hussen Alshati | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Colombo | 1-1, - Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Colombo | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Joe Leather | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Strugach | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Rishit Dakhane | 7-66, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Peter Bertran | 3-6, 3-6 | detail zápasu |