ZÁPAS
20.06.21 | 1. kolo kval. | Pawel Juszczak | Franco Roncadelli | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pawel Juszczak vs. Franco Roncadelli - Vzájemné zápasy
20.06.21 | 1. kolo kval. | Pawel Juszczak | Franco Roncadelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Pawel Juszczak form & Franco Roncadelli form
Pawel Juszczak - poslední zápasy
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
02.07.23 finále | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Franco Roncadelli - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 1. kolo | vs. Tobias Franco | 7-5, 0-3, - Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Felipe Pagnacco | 7-62, 5-7, 0-2, - Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arthur Laborde | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alex Barrena | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 0-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.23 2. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-2, Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 7-66, 6-3 | detail zápasu |