ZÁPAS
17.05.21 | 2. kolo kval. | Pavle Daljev | Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | M15 Brcko | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
23.02.92, 32 Let
23.02.92, 32 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.03.01, 23 Let
29.03.01, 23 Let
Pavle Daljev vs. Dan Radu Munteanu - Vzájemné zápasy
17.05.21 | 2. kolo kval. | Pavle Daljev | Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Brcko | antuka |
Pavle Daljev form & Dan Radu Munteanu form
Pavle Daljev - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Dan Radu Munteanu - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Carel Pieter Wessel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu |