ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Pavle Daljev | Ben Jones | 7-64, 4-6, 10-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
23.02.92, 32 Let
23.02.92, 32 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Pavle Daljev vs. Ben Jones - Vzájemné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Pavle Daljev | Ben Jones | 7-64, 4-6, 10-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Pavle Daljev form & Ben Jones form
Pavle Daljev - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Ben Jones - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 6-77 | detail zápasu |