ZÁPAS
10.05.21 | 2. kolo kval. | Pavel Nejedly | Jiri Jenicek | 6-1, 6-1 | M25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
14.12.99, 24 Let
12 655 $
14.12.99, 24 Let
12 655 $
Pavel Nejedly vs. Jiri Jenicek - Vzájemné zápasy
10.05.21 | 2. kolo kval. | Pavel Nejedly | Jiri Jenicek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Pavel Nejedly form & Jiri Jenicek form
Pavel Nejedly - poslední zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.03.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - skreč | detail zápasu |
Jiri Jenicek - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Tiago Pereira | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu |