ZÁPAS
10.05.22 | kvalifik. | Paul Woerner | Maksim Shin | 3-6, 6-4, 10-7 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paul Woerner | Maksim Shin | |
1. podání % | 47/68 (69%) | 58/76 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/47 (53%) | 28/58 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/21 (43%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 41/76 (54%) | 34/68 (50%) |
Vyhrané body celkem | 75/144 (52%) | 69/144 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paul Woerner | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Paul Woerner | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paul Woerner | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paul Woerner | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Paul Woerner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paul Woerner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paul Woerner | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paul Woerner | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paul Woerner | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Paul Woerner | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
04.06.03, 20 Let
04.06.03, 20 Let
Paul Woerner vs. Maksim Shin - Vzájemné zápasy
13.01.23 | 1. kolo | Paul Woerner | Maksim Shin | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
10.05.22 | kvalifik. | Paul Woerner | Maksim Shin | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Paul Woerner form & Maksim Shin form
Paul Woerner - poslední zápasy
M15 Split - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Maksim Shin - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Aryan Shah | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Yuvan Nandal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 4-0, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tommy Ginzburg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Simon Beaupain | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Allan Gatoto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hassairi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Miles Jones | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-3, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 kvalifik. | vs. Jeremy Taylor | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Ture | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-76, 7-61, 10-12 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo De Filippo | 6-4, 6-2 | detail zápasu |