ZÁPAS
21.09.20 | 2. kolo kval. | Patrik Rikl | Arnav Alok Goel | 6-2, 6-2 | M25 Jablonec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
16.07.96, 27 Let
16.07.96, 27 Let
Patrik Rikl vs. Arnav Alok Goel - Vzájemné zápasy
21.09.20 | 2. kolo kval. | Patrik Rikl | Arnav Alok Goel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Jablonec | antuka |
Patrik Rikl form & Arnav Alok Goel form
Patrik Rikl - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - skreč | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Arnav Alok Goel - poslední zápasy
M25 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Paul Gravereau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Pit Malaszszak | Pit Malaszszak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Nico Kleber | 4-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Bangratz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. James Frawley | 4-6, 0-4, - Arnav Alok Goel - skreč | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Yassine El Barkani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Christopher Traut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Tim Gennes | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F35 - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Shramay Dhawan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F33 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F32 - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chattisgarh) - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Varun Tiwari | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Ankit Chopra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F6 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Rashein Samuel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
India F19 - tvrdý | ||||
07.12.15 2. kolo kval. | vs. Sagar Ahuja | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Saurabh Patil | 6-3, Saurabh Patil - skreč | detail zápasu | |
India F18 - tvrdý | ||||
30.11.15 kvalifik. | vs. Gautham Ramkumar | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |