ZÁPAS
17.04.19 | 1. kolo | Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | |
1. podání % | 40/60 (67%) | 41/67 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/40 (68%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 24/60 (40%) |
Vyhrané body celkem | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Patrik Niklas-Salminen vs. Maxim Ratniuk - Vzájemné zápasy
19.09.19 | 2. kolo | Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Pajulahti | tvrdý I. |
17.04.19 | 1. kolo | Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Patrik Niklas-Salminen form & Maxim Ratniuk form
Patrik Niklas-Salminen - poslední zápasy
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.22 2. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | detail zápasu |
Maxim Ratniuk - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |