ZÁPAS
20.03.23 | 1. kolo kval. | Patrick Brady | Matt Ponchet | 6-1, 3-2, - skreč | M25 Toulouse | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Patrick Brady | Matt Ponchet | |
1. podání % | 23/40 (58%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/23 (70%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/53 (53%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané body celkem | 53/93 (57%) | 40/93 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Patrick Brady | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matt Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Patrick Brady | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matt Ponchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrick Brady | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Matt Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Brady | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Matt Ponchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Brady | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Matt Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Patrick Brady | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Matt Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Brady | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-2 |
3 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
22.06.04, 19 Let
22.06.04, 19 Let
Patrick Brady vs. Matt Ponchet - Vzájemné zápasy
20.03.23 | 1. kolo kval. | Patrick Brady | Matt Ponchet | 6-1, 3-2, Matt Ponchet - skreč | detail zápasu | M25 Toulouse | tvrdý I. |
Patrick Brady form & Matt Ponchet form
Patrick Brady - poslední zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, Juan Carlos Manuel Aguilar - skreč | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Joshua Goodger | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Luca Wiedenmann | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kelsey Stevenson | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Joao Sousa | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-1, 7-69 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kelsey Stevenson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. George Loffhagen | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Matt Ponchet - poslední zápasy
M25 Angers - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Evan Jarzaguet | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Louis Chusseau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Azay - tvrdý I. | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Cooper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Loann Massard | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Henrik Wiersholm | - Matt Ponchet - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 6-1, 6-74, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. James Furlong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Can Ayral | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Vishnick | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Faurel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-64, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Benjamin Vitter | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Charles Pilet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexandre Ruscica | 7-5, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Felix Balshaw | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 5-7, 6-72 | detail zápasu |