ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Patric Prinoth | Dominique Graf | 6-4, 6-4 | M15 Ueberlingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
31.08.96, 27 Let
31.08.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.05.99, 24 Let
21.05.99, 24 Let
Patric Prinoth vs. Dominique Graf - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Patric Prinoth | Dominique Graf | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Ueberlingen | antuka |
Patric Prinoth form & Dominique Graf form
Patric Prinoth - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Dominique Graf - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - skreč | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu |