ZÁPAS
14.03.23 | kvalifik. | Patric Prinoth | Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | M25 Trimbach | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Patric Prinoth | Aleksandr Braynin | |
1. podání % | 43/72 (60%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/43 (63%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/29 (55%) | 13/21 (62%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 21/62 (34%) | 29/72 (40%) |
Vyhrané body celkem | 64/134 (48%) | 70/134 (52%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 5 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patric Prinoth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Patric Prinoth | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patric Prinoth | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patric Prinoth | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patric Prinoth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patric Prinoth | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patric Prinoth | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patric Prinoth | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Patric Prinoth | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 8-6, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
Taliansko
31.08.96, 27 Let
31.08.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Patric Prinoth vs. Aleksandr Braynin - Vzájemné zápasy
14.03.23 | kvalifik. | Patric Prinoth | Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | M25 Trimbach | koberec |
Patric Prinoth form & Aleksandr Braynin form
Patric Prinoth - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Aleksandr Braynin - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu |