ZÁPAS
10.03.21 | 1. kolo | Pablo Llamas Ruiz | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 7-65 | M15 La | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pablo Llamas Ruiz vs. Jose Fco. Vidal Azorin - Vzájemné zápasy
10.03.21 | 1. kolo | Pablo Llamas Ruiz | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 7-65 | detail zápasu | M15 La | antuka |
Pablo Llamas Ruiz form & Jose Fco. Vidal Azorin form
Pablo Llamas Ruiz - poslední zápasy
Barcelona - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Hubert Hurkacz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | detail zápasu |
Jose Fco. Vidal Azorin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.23 finále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu |