ZÁPAS
21.01.19 | 2. kolo | Otto Virtanen | Gustaf Strom | 7-5, 6-1 | Australian Open | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Otto Virtanen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Otto Virtanen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Otto Virtanen | 1-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
2-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Otto Virtanen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Otto Virtanen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Otto Virtanen | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Otto Virtanen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Otto Virtanen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
4-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Otto Virtanen | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
22.09.01, 22 Let
22.09.01, 22 Let
Otto Virtanen vs. Gustaf Strom - Vzájemné zápasy
21.01.19 | 2. kolo | Otto Virtanen | Gustaf Strom | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Australian Open | tvrdý |
Otto Virtanen form & Gustaf Strom form
Otto Virtanen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Roberto Bautista Agut | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 6-73, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Daniel Masur | 6-74, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Leandro Riedi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Pouille | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | - | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-1, Kyrian Jacquet - skreč | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
24.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
21.11.23 | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Gustaf Strom - poslední zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - skreč | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |