ZÁPAS
09.02.21 | kvalifik. | Oscar Weightman | Tom Schonenberg | 6-3, 3-6, 10-5 | M15 Nur | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Oscar Weightman | Tom Schonenberg | |
1. podání % | 34/62 (55%) | 40/78 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/34 (74%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 34/78 (44%) | 23/62 (37%) |
Vyhrané body celkem | 73/140 (52%) | 67/140 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 10 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oscar Weightman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tom Schonenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oscar Weightman | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Tom Schonenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Weightman | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Tom Schonenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Weightman | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tom Schonenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Weightman | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tom Schonenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Weightman | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Tom Schonenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Weightman | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Tom Schonenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Weightman | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Tom Schonenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oscar Weightman | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Tom Schonenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Oscar Weightman | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 7-5, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oscar Weightman vs. Tom Schonenberg - Vzájemné zápasy
09.02.21 | kvalifik. | Oscar Weightman | Tom Schonenberg | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | M15 Nur | tvrdý I. |
Oscar Weightman form & Tom Schonenberg form
Oscar Weightman - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. John Sperle | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Henry Searle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. William Jansen | 4-6, 4-2, William Jansen - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 2-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-76, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Alex Martinez | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 0-3, - Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-74, 1-4, - Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. William Jansen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Jacob Brumm | Jacob Brumm - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Tom Schonenberg - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | detail zápasu |