ZÁPAS
01.02.21 | 1. kolo kval. | Oscar Weightman | Davide Pozzi | 6-1, 6-0 | M15 Nur | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
10.07.98, 25 Let
14 921 $
10.07.98, 25 Let
14 921 $
Oscar Weightman vs. Davide Pozzi - Vzájemné zápasy
01.02.21 | 1. kolo kval. | Oscar Weightman | Davide Pozzi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Nur | tvrdý I. |
Oscar Weightman form & Davide Pozzi form
Oscar Weightman - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. John Sperle | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Henry Searle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. William Jansen | 4-6, 4-2, William Jansen - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 2-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-76, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Alex Martinez | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 0-3, - Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-74, 1-4, - Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. William Jansen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Jacob Brumm | Jacob Brumm - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Davide Pozzi - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Niels Visker | 4-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Pol Amoros Ramos | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
13.01.20 kvalifik. | vs. Alessandro Ceppellini | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hippolyte Costa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Jody Alan Claassen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jason Chigaazira | 6-3, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Devin Badenhorst | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Piombino - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 2-6 | detail zápasu |