ZÁPAS
31.08.19 | semifinále | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-2, 6-3 | M25 Donostia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | |
1. podání % | 36/63 (57%) | 35/56 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/36 (72%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/27 (48%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 24/63 (38%) |
Vyhrané body celkem | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Orlando Luz | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oscar Jose Gutierrez vs. Orlando Luz - Vzájemné zápasy
08.08.21 | 1. kolo kval. | Orlando Luz | Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | San Marino | antuka |
03.07.21 | semifinále | Orlando Luz | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Wroclaw | antuka |
31.08.19 | semifinále | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Donostia | antuka |
25.08.19 | finále | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25 Santander | antuka |
21.03.19 | 2. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Quinta | tvrdý |
03.11.14 | 1. kolo | Orlando Luz | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Brazil F12 | antuka |
Oscar Jose Gutierrez form & Orlando Luz form
Oscar Jose Gutierrez - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Orlando Luz - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detail zápasu |