ZÁPAS
14.02.21 | 1. kolo kval. | Oscar Jose Gutierrez | Alejandro Bancalari | 6-1, 6-0 | Concepcion Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oscar Jose Gutierrez | Alejandro Bancalari | |
1. podání % | 21/39 (54%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/21 (71%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/18 (78%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/34 (65%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkem | 51/73 (70%) | 22/73 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alejandro Bancalari | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alejandro Bancalari | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alejandro Bancalari | |
0-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Alejandro Bancalari | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Alejandro Bancalari | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Alejandro Bancalari | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Alejandro Bancalari | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
12.01.04, 20 Let
12.01.04, 20 Let
Oscar Jose Gutierrez vs. Alejandro Bancalari - Vzájemné zápasy
14.02.21 | 1. kolo kval. | Oscar Jose Gutierrez | Alejandro Bancalari | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Concepcion Challenger | antuka |
Oscar Jose Gutierrez form & Alejandro Bancalari form
Oscar Jose Gutierrez - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alejandro Bancalari - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 6-2, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Esteban Bruna | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Federico Salomone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Dolce | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-1, 4-3, Ioan Alexandru Teglas - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Victor Lilov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 0-6 | detail zápasu |