ZÁPAS
15.06.22 | 1. kolo | Orlando Luz | Kalin Ivanovski | 7-62, 6-3 | M15 Skopje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Orlando Luz | Kalin Ivanovski | |
1. podání % | 45/75 (60%) | 47/88 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/45 (78%) | 30/47 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/30 (57%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané break-bally | 2/11 (18%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 38/88 (43%) | 23/75 (31%) |
Vyhrané body celkem | 90/163 (55%) | 73/163 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Orlando Luz vs. Kalin Ivanovski - Vzájemné zápasy
15.06.22 | 1. kolo | Orlando Luz | Kalin Ivanovski | 7-62, 6-3 | detail zápasu | M15 Skopje | antuka |
Orlando Luz form & Kalin Ivanovski form
Orlando Luz - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Kalin Ivanovski - poslední zápasy
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yan Bai | 4-6, 7-5, Yan Bai - skreč | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 1-6, 0-4, - Kalin Ivanovski - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessio Balestrieri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 6-77, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Duarte Vale | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marcus Walters | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joao Sousa | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Syl Gaxherri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-73, 3-6 | detail zápasu |