ZÁPAS
07.06.17 | 2. kolo | Orlando Luz | Andrea Basso | 6-4, 6-3 | Italy F16 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Orlando Luz | Andrea Basso | |
1. podání % | 25/49 (51%) | 45/71 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 28/45 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/24 (67%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 32/71 (45%) | 12/49 (24%) |
Vyhrané body celkem | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 3 | 8 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Orlando Luz vs. Andrea Basso - Vzájemné zápasy
07.06.17 | 2. kolo | Orlando Luz | Andrea Basso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Italy F16 | antuka |
11.06.16 | 1. kolo kval. | Orlando Luz | Andrea Basso | 3-6, 7-62, 7-63 | detail zápasu | Perugia Challenger | antuka |
Orlando Luz form & Andrea Basso form
Orlando Luz - poslední zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Petr Brunclik | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Andrea Basso - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.22 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 čtvrtfinále | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 2-1, Dragos Nicolae Madaras - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.22 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.22 čtvrtfinále | vs. Davide Galoppini | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.22 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.09.22 2. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Jason Janis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-78, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.06.22 čtvrtfinále | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Seydina Andre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. James Hartson | 6-1, 6-1 | detail zápasu |