ZÁPAS
29.11.17 | 2. kolo | Orlando Luz | Alexandre Tsuchiya | 6-2, 7-5 | Brazil F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Orlando Luz | Alexandre Tsuchiya | |
1. podání % | 30/53 (57%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/30 (87%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/53 (43%) | 15/53 (28%) |
Vyhrané body celkem | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Orlando Luz vs. Alexandre Tsuchiya - Vzájemné zápasy
29.11.17 | 2. kolo | Orlando Luz | Alexandre Tsuchiya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Brazil F4 | antuka |
Orlando Luz form & Alexandre Tsuchiya form
Orlando Luz - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Alexandre Tsuchiya - poslední zápasy
Brazil F8 - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Joao Souza | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Aaron Schmid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 1-4, - Alexandre Tsuchiya - skreč | detail zápasu | |
Brazil F6 - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brazil F5 - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Miguel Fernando Pereira | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bolivia F1 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Jose Olivares | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F14 - tvrdý | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Joao Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Rafael Matos | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
29.11.17 2. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
25.11.17 semifinále | vs. Jose Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.17 čtvrtfinále | vs. Tigre Hank | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.17 2. kolo | vs. Igor Sao Thiago | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
30.09.17 2. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Breno Lodis | 6-3, 6-1 | detail zápasu |