ZÁPAS
19.12.17 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Sergio Barranco | 6-2, 6-4 | Tunisia F40 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oriol Roca Batalla | Sergio Barranco | |
1. podání % | 36/57 (63%) | 28/54 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/21 (67%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 27/54 (50%) | 16/57 (28%) |
Vyhrané body celkem | 68/111 (61%) | 43/111 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
02.04.93, 31 Let
02.04.93, 31 Let
Oriol Roca Batalla vs. Sergio Barranco - Vzájemné zápasy
19.12.17 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Sergio Barranco | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F40 | antuka |
Oriol Roca Batalla form & Sergio Barranco form
Oriol Roca Batalla - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Sergio Barranco - poslední zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Gustavo Heide | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Sheng Hao Zhou | 7-62, 5-2, Sheng Hao Zhou - skreč | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 6-70, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 6-3, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Boris Arias | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Riva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-73, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alex Blanchar | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Senne Braun | 1-6, 1-4, - Sergio Barranco - skreč | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. David Gurumeta Abad | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Julian Alexander Reynolds | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Dario Montes | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Mason Recci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Zakaria Khalil | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu |