ZÁPAS
03.07.20 | 1. kolo | Ondrej Styler | Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, - skreč | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
01.06.00, 23 Let
01.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
07.06.98, 25 Let
14 708 $
07.06.98, 25 Let
14 708 $
Ondrej Styler vs. Antonin Bolardt - Vzájemné zápasy
03.07.20 | 1. kolo | Ondrej Styler | Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | All Lower | antuka |
Ondrej Styler form & Antonin Bolardt form
Ondrej Styler - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Antonin Bolardt - poslední zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Smaran Rangarajan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Lis | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 7-67, 6-71 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-5, - Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Vit Kalina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, - Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Matej Galik | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Filip Apltauer | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-3, 6-3 | detail zápasu |