ZÁPAS
09.03.20 | 2. kolo kval. | Olivier Rojas | Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-7 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Belgicko
14.01.01, 23 Let
14.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Olivier Rojas vs. Damien Wenger - Vzájemné zápasy
09.03.20 | 2. kolo kval. | Olivier Rojas | Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Olivier Rojas form & Damien Wenger form
Olivier Rojas - poslední zápasy
M25 Koksijde - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Miko Wassermann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Harold Huens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Luka Mikrut | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.22 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Felix Einig | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.22 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Raphael Lambling | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Cyril Respaut | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Dabbabi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Stevan Popovic | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu |
Damien Wenger - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | detail zápasu |