ZÁPAS
12.04.21 | 2. kolo kval. | Olexiy Kolisnyk | Edoardo Zanada | 6-2, 6-1 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
06.11.00, 23 Let
06.11.00, 23 Let
Olexiy Kolisnyk vs. Edoardo Zanada - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Olexiy Kolisnyk | Edoardo Zanada | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Olexiy Kolisnyk form & Edoardo Zanada form
Olexiy Kolisnyk - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ray Ho | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.06.21 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.21 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 6-3, Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Fletcher Scott | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Anton Semenov | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kuan-Yi Lee | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 7-63, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Jose Pereira | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Felix Gill | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Luka Petrovic | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Edoardo Zanada - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-72, 6-711 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Christian Capacci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-74, 0-2, - Edoardo Zanada - skreč | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Enrico Baldisserri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniele Augenti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Federico Bondioli | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Alex Martinez | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Tomislav Podvinski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Jiri Barnat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Petar Jovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Xian Yao Zhou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu |