ZÁPAS
17.08.21 | 1. kolo | Oleksii Krutykh | Dragos Petre Popeanga | 6-0, 6-1 | M25+H Bacau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oleksii Krutykh | Dragos Petre Popeanga | |
1. podání % | 22/34 (65%) | 30/42 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané body z returnu | 29/42 (69%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkem | 54/76 (71%) | 22/76 (29%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dragos Petre Popeanga | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Dragos Petre Popeanga | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Dragos Petre Popeanga | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Dragos Petre Popeanga | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Dragos Petre Popeanga | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Dragos Petre Popeanga | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oleksii Krutykh | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Dragos Petre Popeanga | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.08.02, 21 Let
28.08.02, 21 Let
Oleksii Krutykh vs. Dragos Petre Popeanga - Vzájemné zápasy
17.08.21 | 1. kolo | Oleksii Krutykh | Dragos Petre Popeanga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M25+H Bacau | antuka |
Oleksii Krutykh form & Dragos Petre Popeanga form
Oleksii Krutykh - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Dragos Petre Popeanga - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 4-3, Benedikt Henning - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Alexander Vasilev | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 3-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Costi Nita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 5-7, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vinay Kumar T | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu |