ZÁPAS
31.10.21 | 1. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Sergo Sikharulidze | 6-75, 7-61, 10-6 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
19.11.90, 33 Let
19.11.90, 33 Let
Oleksandr Ovcharenko vs. Sergo Sikharulidze - Vzájemné zápasy
31.10.21 | 1. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Sergo Sikharulidze | 6-75, 7-61, 10-6 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Oleksandr Ovcharenko form & Sergo Sikharulidze form
Oleksandr Ovcharenko - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Sergo Sikharulidze - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-3, 1-0, Tom Varzandeh - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-67, 7-65 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamas Belafalvi-Balint | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tsihon Fedorov | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Gerbaud | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sho Nagai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amirali Ghavam | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Artur Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Mohammed Mohazebnia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mu Fu Tsai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Ali Shahrokhi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Zarrabian | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Matteo Meneghetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Karim El Feky | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu |