ZÁPAS
10.08.22 | 1. kolo | Oleksandr Ovcharenko | Andrea Picchione | 6-0, 7-5 | M25 Padova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oleksandr Ovcharenko vs. Andrea Picchione - Vzájemné zápasy
22.09.22 | 2. kolo | Andrea Picchione | Oleksandr Ovcharenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
10.08.22 | 1. kolo | Oleksandr Ovcharenko | Andrea Picchione | 6-0, 7-5 | detail zápasu | M25 Padova | antuka |
02.07.22 | semifinále | Oleksandr Ovcharenko | Andrea Picchione | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Bergamo | antuka |
Oleksandr Ovcharenko form & Andrea Picchione form
Oleksandr Ovcharenko - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Andrea Picchione - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |