ZÁPAS
14.03.21 | 1. kolo kval. | Oleg Prihodko | Ivan Bas Mengual | 6-2, 6-1 | M25 La | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
15.04.02, 21 Let
15.04.02, 21 Let
Oleg Prihodko vs. Ivan Bas Mengual - Vzájemné zápasy
14.03.21 | 1. kolo kval. | Oleg Prihodko | Ivan Bas Mengual | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 La | antuka |
Oleg Prihodko form & Ivan Bas Mengual form
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Ivan Bas Mengual - poslední zápasy
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 0-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Alejandro Juan Mano | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Darwin Blanch | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ping Lan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Jordi Domenech Castillo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Tadas Babelis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. David Leon Moros | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. David Leon Moros | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Javier Molino | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. John Echeverria | 3-6, 0-6 | detail zápasu |