ZÁPAS
23.08.21 | 1. kolo kval. | Obrad Markovski | Samo Polakovic | 7-5, 6-3 | M15 Bratislava | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
01.11.00, 23 Let
10 396 $
01.11.00, 23 Let
10 396 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
24.11.99, 24 Let
24.11.99, 24 Let
Obrad Markovski vs. Samo Polakovic - Vzájemné zápasy
23.08.21 | 1. kolo kval. | Obrad Markovski | Samo Polakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Bratislava | antuka |
Obrad Markovski form & Samo Polakovic form
Obrad Markovski - poslední zápasy
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - skreč | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Samo Polakovic - poslední zápasy
M15 Zilina - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Julian Cash | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 4-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-3, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Milos Karol | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Taylor Foote | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Pesko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Vajda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Kosec | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Roman Garkavenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu |