ZÁPAS
14.06.22 | kvalifik. | Noah Lopez | Alan Postay | 6-2, 6-1 | M25 Martos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Noah Lopez | Alan Postay | |
1. podání % | 20/40 (50%) | 31/52 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alan Postay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Noah Lopez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alan Postay | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noah Lopez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alan Postay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noah Lopez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Alan Postay | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Noah Lopez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alan Postay | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noah Lopez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alan Postay | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Noah Lopez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alan Postay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noah Lopez | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Alan Postay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Švajčiarsko
25.02.02, 22 Let
19 218 $
25.02.02, 22 Let
19 218 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.11.96, 27 Let
21.11.96, 27 Let
Noah Lopez vs. Alan Postay - Vzájemné zápasy
14.06.22 | kvalifik. | Noah Lopez | Alan Postay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Martos | tvrdý |
Noah Lopez form & Alan Postay form
Noah Lopez - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michael Zhu | 0-6, 6-1, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Charles Chen | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 6-1, 4-0, Miguel Garcia - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-75, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Loick Klipfel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Harry Hines | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alvaro Jimenez | 7-61, 6-3 | detail zápasu |
Alan Postay - poslední zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 1-4, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-75, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Salinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 4-6, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Rares Negrut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Missoum | 6-3, 5-7, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-1, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 5-7, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |