ZÁPAS
05.10.21 | kvalifik. | Nitin Kumar Sinha | Nico Jaeger | 6-4, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nitin Kumar Sinha | Nico Jaeger | |
1. podání % | 33/51 (65%) | 28/57 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/33 (79%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/57 (51%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nitin Kumar Sinha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nico Jaeger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nitin Kumar Sinha | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Nico Jaeger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nitin Kumar Sinha | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Nico Jaeger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nitin Kumar Sinha | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Nico Jaeger | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nitin Kumar Sinha | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-4 | Nico Jaeger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Nitin Kumar Sinha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nico Jaeger | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nitin Kumar Sinha | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-0 | Nico Jaeger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Nitin Kumar Sinha | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Nico Jaeger | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
12.01.03, 21 Let
12.01.03, 21 Let
Nitin Kumar Sinha vs. Nico Jaeger - Vzájemné zápasy
05.10.21 | kvalifik. | Nitin Kumar Sinha | Nico Jaeger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Nitin Kumar Sinha form & Nico Jaeger form
Nitin Kumar Sinha - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 5-7, 7-67 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Amit Vales | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Bharath Nishok Kumaran | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Rohan Mehra | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Radu Ioan Popa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 5-7, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Roy Hobbs | 6-71, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Nico Jaeger - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 0-5, - Nico Jaeger - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Christopher Papa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yiannis Drakos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Lambert Ruland | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Vorhemus | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Gustaf Strom | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Paul Roeder | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Jack Loge | 7-66, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aron Paul Samson | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Karam Hatamleh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Egor Sergeev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu |