ZÁPAS
11.09.20 | 1. kolo | Nini Gabriel Dica | Milan Drinic | 1-6, 6-2, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-3 | Milan Drinic | |
0-0 | ||
Nini Gabriel Dica | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
1-5 | Milan Drinic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Nini Gabriel Dica | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Milan Drinic | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Milan Drinic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Milan Drinic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
Nini Gabriel Dica | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
Nini Gabriel Dica | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Milan Drinic | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 1-1 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
2-1 | Milan Drinic | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Nini Gabriel Dica | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Milan Drinic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
4-3 | Milan Drinic | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Nini Gabriel Dica | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-3 |
Rumunsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nini Gabriel Dica vs. Milan Drinic - Vzájemné zápasy
31.07.23 | 2. kolo kval. | Milan Drinic | Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
11.09.20 | 1. kolo | Nini Gabriel Dica | Milan Drinic | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
15.07.20 | 1. kolo | Milan Drinic | Nini Gabriel Dica | 6-2, 6-3 | detail zápasu | ||
14.08.19 | 1. kolo | Milan Drinic | Nini Gabriel Dica | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
Nini Gabriel Dica form & Milan Drinic form
Nini Gabriel Dica - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | detail zápasu |
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |