ZÁPAS
15.06.20 | 1. kolo | Nini Gabriel Dica | Aldin Setkic | 6-4, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aldin Setkic | |
Nini Gabriel Dica | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Nini Gabriel Dica | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-2 | Aldin Setkic | |
0-0 | ||
Nini Gabriel Dica | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Nini Gabriel Dica | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-2 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
5-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Rumunsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nini Gabriel Dica vs. Aldin Setkic - Vzájemné zápasy
15.06.20 | 1. kolo | Nini Gabriel Dica | Aldin Setkic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Nini Gabriel Dica form & Aldin Setkic form
Nini Gabriel Dica - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | detail zápasu |
Aldin Setkic - poslední zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Pietro Marino | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | - Aldin Setkic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu |