ZÁPAS
27.06.21 | 1. kolo kval. | Nikola Slavic | Paul Valsecchi | 6-4, 6-4 | M25 Belgrade | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
26.09.00, 23 Let
26.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 Let
16 033 $
20.08.97, 26 Let
16 033 $
Nikola Slavic vs. Paul Valsecchi - Vzájemné zápasy
27.06.21 | 1. kolo kval. | Nikola Slavic | Paul Valsecchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Belgrade | antuka |
Nikola Slavic form & Paul Valsecchi form
Nikola Slavic - poslední zápasy
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Akira Santillan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. George Botezan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Toby Martin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Peter Vajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Lukas Mugevicius | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gustavs Lukstins | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Gustaf Strom | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Lucas Renard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Kandath | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Mael Kes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Corrado Summaria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Athanasios Spyropoulos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Filip Kucbel | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Dino Vucidolov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Luca Narcisi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Grega Boh | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Paul Valsecchi - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |