ZÁPAS
12.04.21 | 2. kolo kval. | Niels Visker | Floris Podzimek | 6-3, 6-2 | M25 Meerbusch | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
15.05.00, 23 Let
15.05.00, 23 Let
Niels Visker vs. Floris Podzimek - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Niels Visker | Floris Podzimek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Meerbusch | antuka |
Niels Visker form & Floris Podzimek form
Niels Visker - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Deney Wassermann | 6-4, Deney Wassermann - skreč | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Erik Arutiunian | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Max Batyutenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Marek Gengel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Emile Hudd | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Federico Bondioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 0-1, - Niels Visker - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Maximus Jones | 7-65, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Floris Podzimek - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Warren Wood | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Bjorn Nareyka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. William Griffith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Niels Visker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Matiyevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Viju George | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Erick Sanchez | 4-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Noah Berry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Ortega | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Kevin Cheruiyot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Fethi Achour | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Gokalp Ayar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Takara Matsuzuka | 6-2, 7-5 | detail zápasu |