ZÁPAS
18.07.21 | 1. kolo kval. | Nicolas Hollender | Kevin Portmann | 6-0, 6-1 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
20.09.01, 22 Let
20.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
18.06.93, 30 Let
18.06.93, 30 Let
Nicolas Hollender vs. Kevin Portmann - Vzájemné zápasy
24.04.22 | 1. kolo kval. | Nicolas Hollender | Kevin Portmann | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M25 Cairo | antuka |
18.07.21 | 1. kolo kval. | Nicolas Hollender | Kevin Portmann | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Nicolas Hollender form & Kevin Portmann form
Nicolas Hollender - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Paysse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Crosio | 6-72, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Gustavo Giudici | 7-65, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Zeitune | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 7-65, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Kevin Portmann - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Rasshchupkin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Borba | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Pranash Babu | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 0-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Samoil Lavric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 0-6 | detail zápasu |